Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

GÓRA GROSZA ?

Screenshot 20230112 161648 ChromeSzanowni Państwo,

tradycyjnie już w naszej placówce rusza z akcja „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom. W naszej placówce akcję koordynują Katarzyna Biłyk- psycholog i Edyta Hutyn- Wawrzonkoska- pedagog. W związku z tym od 16 stycznia do 18 marca 2023 r. zbieramy grosze. Zebrane pieniążki proszę przynosić do gabinetu psychologa w czwartki i piątki lub do gabinetu pedagoga w poniedziałki, wtorki i środy. Pieniążki powinny być posegregowane w woreczkach – osobno o nominałach 1 gr, 2 gr. 5, gr. Proszę dołączyć karteczkę z imieniem, nazwiskiem dziecka, klasą oraz tabelką: 1gr- ….. (ilość )sztuk, 2 gr- …(ilość )sztuk, 5 gr. (ilość) sztuk. Mile widziane także torby materiałowe (mogą być używane, ale czyste), w których można potem zapakować i przesłać pieniądze do organizatora!

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Głównym obszarem wsparcia jest: a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej b) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej c) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej d) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych e) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia f) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

Koordynator:

Katarzyna Biłyk

https://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xxiii-edycja/

 

 

Sprawdź także...