Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

GIGANCI PROGRAMOWANIA – podsumowanie akcji

Obraz znaleziony dla: giganci programowania{multithumb}

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zdobyła I miejsce w Polsce w XI edycji Gigantów Programowania, która przebiegała pod hasłem CYBERBEZPIECZEŃSTWA.

Na warsztaty stacjonarne i on-line, z SP20, zapisało się 172 uczniów. Jako placówka otrzymaliśmy CERTYFIKAT i voucher podarunkowy o wartości 3000 zł. Organizator zapewnił także nagrody indywidulane dla dzieci. W wyniku losowania dokonanego przez Pana Dyrektora, nagrodę główną, półroczny kurs programowania, otrzymała Nadia Łukaszewska z kl. VIb, książki: Julia Ormińska z kl. IIIc i Natalia Kudzia z kl. Vd oraz oryginalne plecaki Gigantów Programowania: Filip Dankowski z kl. IIIc i Julia Drabkowska z kl. 8b. Organizator przedsięwzięcia przygotował także niespodzianki w postaci ołówków i długopisów z logo GP. Do wybranych osób odezwą się nauczyciele informatyki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. 

Giganci programowania-losowanie nagród

Sprawdź także...