Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

GIGANCI PROGRAMOWANIA

Screenshot 20220914 164107 GmailDrodzy Uczniowie, to już ostatni tydzień, aby skorzystać z darmowej oferty Gigantów Programowania. Na ten moment zapisało się 168 osób, z czego 99 aktywnie uczestniczyło w szkoleniach.

Wśród osób, które zapiszą się na zajęcia (stacjonarne lub on-line) rozlosujemy upominki od Gigantów Programowania. Dodatkowo, z grona uczniów, którzy wezmą udział w więcej niż jednym szkoleniu, wylosujemy voucher na dowolny kurs semestralny. Wartość nagrody to ok. 1000 – 1200 złotych. Zachęcamy do ostatnich zapisów. Upominki trafią do nas tylko w przypadku zajęcia przez szkołę jednego z pierwszych trzech miejsc w Polsce. Wszystko zależy od WAS!

Link do zapisów: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj-z-gigantami

 

 

Sprawdź także...