Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Egzamin na kartę rowerową w klasie IVb

W dniu dzisiejszym tj. 22.05.24r. odbył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową, w którym wzięli udział uczniowie klasy IVb. Egzamin teoretyczny i praktyczny odbył się pod kierunkiem nauczyciela techniki Romana Pasińskiego. Egzamin teoretyczny obejmował sprawdzenie znajomości przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Egzamin praktyczny dotyczył umiejętności jazdy na rowerze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczniowie musieli wykazać się zarówno sprawnością fizyczną, jak i praktyczną znajomością przepisów ruchu drogowego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którym udało się pomyślnie zdać swój pierwszy w życiu egzamin uprawniający do poruszania się po drogach i życzymy bezpiecznej drogi! 🚲🚦

Sprawdź także...