Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

DAWID Z 6D NAJLEPSZY W OLIMPIADZIE HEFAJSTOSA 2023

20150208 181039{multithumb}

 W sobotę na stadionie OSiR-u we Włocławku odbyła się VIII edycja OLIMPIADY HEFAJSTOSA. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie EUROINTEGRACJA  i zawierała ceremoniał igrzysk olimpijskich. Spośród dziewięcioosobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej spisał się Dawid Betliński (6d), który wygrał w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 50 m, skok w dal, rzut piłką lekarską). Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Alan Jóźkiewicz, Fabian Pawlik, Borys Wszelak (wszyscy 2a), Paulina Łukasiewicz, Julia Makowska (obie 5a), Kacper Suski (4a), Jakub Klimczak (4b) i Mateusz Kamiński (8b). GRATULACJE!

 mt_gallery: olimpiada

Sprawdź także...