Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

CO ZROBIĆ Z WYGRANĄ W LOTTO? WYCIECZKA DO BANKU!!!

{multithumb}W dniu 24 października grupa uczniów koła matematycznego klas V odwiedziła Bank Pekao S. A. Odział I we Włocławku. Celem tej niecodziennej wizyty było zapoznanie z działalnością instytucji oraz propagowanie oszczędzania pieniędzy wśród najmłodszych. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca w banku, zobaczyły miejsca, gdzie odbywa się obsługa firm oraz klientów indywidualnych jak również zapoznały się z produktami finansowymi na przyszłość. Ponadto, poznały różne formy płatności, w tym Aplikację Peopay. Wspólnie przeanalizowaliśmy, jak wraz z rozwojem cywilizacyjnym zmieniały się formy i cechy pieniądza. Była to wyjątkowo ciekawa podróż od starożytności do dnia dzisiejszego.
W tajniki bankowości wprowadziła nas Pani Menedżer ds. Sprzedaży Klienta Detalicznego Małgorzata Kolmus za co serdecznie dziękujemy!
Była to bardzo pouczająca wycieczka w dodatku z prezentami!

 

Sprawdź także...