Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Konkursy

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
  • III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie „Usuwamy azbest” organizowanym przez Ministerstwo Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Ja i mój przyjaciel” organizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku.
  • I miejsce w konkursie „Pomyśl zanim wyślesz” dla uczniów klas I-III organizowanym przez CDiE.
  • I, II miejsce w konkursie „Pomyśl zanim wyślesz” dla klas IV-VI organizowanym przez CDiE.
  • Wyróżnienia w konkursie „Pomyśl zanim wyślesz” dla uczniów klas I-VI organizowanym przez CDiE.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na album „Wielcy Polacy – Fryderyk Chopin”.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dziecięce marzenia” organizowanym przez Zespół Szkół nr 8 we Włocławku.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Wiosna w piosence” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Włocławku.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Ekoplaneta”.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosna na Kujawach” organizowanym przez GOK w Osięcinach.
  • I miejsce w Ogólnopolskim konkursie komputerowo – literacko – plastycznym „Wokół Świąt Bożego Narodzenia”.
  • I, III miejsce w międzyszkolnym konkursie z j. angielskiego „The First Challenge”.
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Woda kolebką życia” organizowanym przez SP 10.
  • III miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z j. angielskiego „Olimpus.

Osiągnięcia sportowe

  • I miejsce w Mistrzostwach Włocławka w mini koszykówce dziewcząt.
  • II miejsce w turnieju o Puchar Śródmieścia w mini piłce siatkowej chłopców.
  • II miejsce w turnieju o Puchar Śródmieścia w mini piłce siatkowej dziewcząt.
  • III miejsce w Mistrzostwach Włocławka w mini koszykówce chłopców.

 

 

Konkursy

  • II miejsce w województwie za wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
  • Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
  • Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”.
  • Laureaci konkursu Tesco dla Szkół 2010.
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie nt Bezpieczny Internet.
  • I miejsce podczas eliminacji oddziałowych Konkursu Krasomówczego w kategorii szkół podstawowych.
  • Wyróżnienia na szczeblu regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu „MÓJ LAS”.
  • IX miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS.
  • II miejsce w międzyszkolnym Konkursie plastycznym „Z czym kojarzy mi się Wisła”.

Osiągnięcia sportowe

  • I, II, III miejsce w rejonie XV BIEGU ŁOKIETKA w Siniarzewie.
  • II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt we Włocławku.
  • I miejsce w drużynowych mistrzostwach Włocławka w unihokeju dziewcząt.
  • V miejsce w rejonie w drużynowych mistrzostwach w unihokeju dziewcząt.
  • I miejsce w drużynowych mistrzostwach Włocławka w unihokeju chłopców.
  • V miejsce w rejonie w drużynowych mistrzostwach w unihokeju chłopców.

      

 

Konkursy

  • Laureaci Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.
  • Laureat Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii.
  • Finalista Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”.
  • Wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim w konkursie firmy ENERGA SA pn. „Planeta Energii”.
  • Wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim w konkursie Tesco dla Szkół 2011 – ekofilmik.
  • III miejsce w powiecie w konkursie „Matematyka Innego Wymiaru”.
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie językowym „Nie Taki Diabeł Straszny…”. 
  • II miejsce w konkursie plastycznym na etapie rejonowym pt. „Zostań Dawcą Szpiku”.
  • I miejsce w Międzyświetlicowym Turnieju Wielkanocnym.
  • III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „ABC wiedzy o książce i bibliotece”.
  • I miejsce w Konkursie Rzeźbiarskim im. Stanisława Zagajewskiego.

Osiągnięcia sportowe

  • I, II, III w rejonie w XVI Biegu Łokietka w Siniarzewie dziewcząt i chłopców.
  • IV, VI, VII, VIII, IX, XI, XII, XIII w województwie w pływaniu.
  • I, II, III we Włocławku w pływaniu dziewcząt i chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w Unihokeju dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku w Minipiłce Ręcznej chłopców. 
  • II miejsce we Włocławku w Minipiłce Siatkowej „O PUCHAR UKS REKORD” dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku w Minipiłce siatkowej „O PUCHAR UKS REKORD” chłopców.
  • I miejsce we Włocławku w V Mikołajkowym Turnieju Unihokeja dziewcząt i chłopców klas piątych.
  • II miejsce we Włocławku w V Mikołajkowym Turnieju Minipiłki Siatkowej dziewcząt i chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w Mikołajkowy Mityngu Halowym dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Minipiłce Siatkowej dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Minipiłce Siatkowej chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w MiniKoszykówce chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w Minikoszykówce dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Tenisie Stołowym dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Tenisie Stołowym chłopców.
  • II, III miejsce we Włocławku w Mitingu Skoku Wzwyż o Puchar Prezesa Uks Meta dziewcząt i chłopców klas czwartych.
  • I miejsce we Włocławku w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Śródmieścia dziewcząt.
  • I miejsce we Włocławku w IX Memoriale Maliszewskiego w Minikoszykówce chłopców klas piątych.

 

 

Konkursy

  • Laureaci Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.
  • II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Książka przyjaciel prawdziwy”: „W krainie Solilandii”.
  • III miejsce i wyróżnienie na szczeblu regionalnym w Ogólnopolski Konkursie „Mój Las”.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
  • Laureat w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim w Skępem.
  • Finalista w V Ogólnopolskim Konkursie „Z ortografią na co dzień”.
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Najładniejsza palma wielkanocna”.
  • Wyróżnienie w X Wojewódzki Konkursie z Informatyki „Mistrz grafiki komputerowej” pt.: „Moje marzenia i ja…”
  • Nagroda Specjalna w wojewódzkim konkursie plastycznym „Z ekologią za pan brat”.
  • III miejsce w rejonowym konkursie literackim „Krew lekiem nadziei”.
  • III miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „Młodzież w PCK”.
  • Laureaci i finaliści regionalnego konkursu literackiego „Taki właśnie jest nasz zając”.
  • I, II, III miejsce w IV Regionalnym Konkursie o Puchar OKTP.
  • Laureat w powiatowym konkursie „Nowe szaty Dinusia”.
  • I, II, III miejsce w Międzyszkolnym konkursie origami „Wielkanoc w Kopernikolandii”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie kolęd w języku angielskim dla klas I – III.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ładnego pisania.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mały talent to ja”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Na skrzydłach Olimpu”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Oxford Challenge.
  • I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego.
  • II i III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej THE BEST SCHOOL SONG.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Nie taki diabeł straszny”.
  • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”.
  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Piękno natury”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Czyste wody zdrowe ryby”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie znajomości baśni Andersena.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mały talent to ja”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kolędy to czas…”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „W świecie owadów”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym.
  • III miejsce w Plenerze malarskim dla dzieci i młodzieży pt. Ujście Zgłowiączki.

Osiągnięcia sportowe

  • I, III, IV, IX, X, XI, XIII, XIV, XV, XVIII miejsce w województwie w pływaniu.
  • VII miejsce w województwie, II w rejonie i II we Włocławku w MINIKOSZYKÓWCE chłopców
  • I, II, III w rejonie w XVII Biegu Łokietka w Siniarzewie dziewcząt i chłopców.
  • V miejsce w rejonie i III we Włocławku w MINISIATKÓWCE chłopców.
  • I miejsce we Włocławku w Minisiatkówce chłopców – TURNIEJ O PUCHAR UKS „REKORD”.
  • I miejsce we Włocławku w Minisiatkówce – TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.
  • I i III miejsce we Włocławku w HALOWYCH MISTRZOSTWACH WŁOCŁAWKA w LA.
  • I miejsce we Włocławku w I BIEGU O PUCHAR ZAWIŚLA.
  • I i II miejsce we Włocławku w I Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2.
  • I miejsce we Włocławku w IX TURNIEJU O PUCHAR ŚRÓDMIEŚCIA w minisiatkówce dziewcząt.
  • I miejsce we Włocławku w IX TURNIEJU O PUCHAR ŚRÓDMIEŚCIA w minisiatkówce chłopców.
  • I i II miejsce we Włocławku w Halowym Mitingu Skoku Wzwyż O PUCHAR PREZESA UKS „META”.
  • I miejsce we Włocławku w II edycji turnieju piłki nożnej WŁOCŁAWSKA LIGA ORLIKA.
  • II miejsce we Włocławku W TENISIE STOŁOWY dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w Unihokeju dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Unihokeju chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w MINIKOSZYKÓWCE dziewcząt.
  • II i III miejsce we Włocławku w X MEMORIALE JANUSZA MALISZEWSKIEGO w mini koszykówce.
  • III miejsce we Włocławku w Unihokeju – TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.
  • III miejsce we Włocławku w TENISIE STOŁOWYM chłopców.
  • III miejsce we Włocławku w XXXI BIEGU KUJAWIAKA.
  • III miejsce we Włocławku – SPRAWNY MIŚ

     

 

Konkursy

  • Laureaci Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.
  • Laureaci Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego.
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych.
  • Laureat V Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Polacy zmienili bieg historii świata”.
  • Laureat w II Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Książka przyjaciel prawdziwy”: „W krainie Solilandii”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Nie taki diabeł straszny”.
  • Laureat regionalny województwa kuj-pom konkursu Tesco dla szkól „Mam talent do niemarnowania”.
  • I miejsce i wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Odkrywamy czysty las”.
  • III miejsce w małym finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna 2014 dla uczniów szkół podstawowych.
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym – Nadleśnictwo Włocławek.
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Mistrz grafiki komputerowej”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznym „W krainie parków”.
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy nasze lasy” – Nadleśnictwo Włocławek.
  • I miejsce w konkursie języka angielskiego zorganizowanym przez Instytut Edukacji Językowej London School.
  • I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego English Is Fun zorganizowany przez Zespół Szkół nr 8.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym – „Świąteczne anioły”.
  • II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Łdnego Pisania.
  • II miejsce w konkursie z języka angielskiego dla szkół podstawowych „Easy English”.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego.
  • II miejsce w Konkursie „Papieros skraca życie”.
  • III miejsce w III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Choceń 2014.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego London School.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Pisanej „Żegnamy cię zimo”.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wspólnie z rodziną spędzam wolny czas”.
  • Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Jesień na Kujawach”.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Wiosennej.
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczny – „Ozdoby świąteczne”.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”.
  • Wyróżnienie w konkursie „Woda źródłem życia”.
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.

Osiągnięcia sportowe

  • II miejsce w ćwierćfinale w minipiłce nożnej.
  • IV miejsce w ćwierćfinale woj. w minikoszykówce dziewcząt.
  • V miejsce w ćwierćfinale woj. w minisiatkówce chłopców.
  • IV miejsce w półfinale woj. unihokeju chłopców.
  • IV miejsce w półfinale woj. minisiatkówce dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w indywidualnych biegach przełajowych.
  • II miejsce we Włocławku w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
  • III miejsce we Włocławku w pływaniu.
  • III miejsce we Włocławku w unihokeju dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku w minkoszykówce chłopców.
  • III miejsce we Włocławku w konkursie SPRAWNY MIŚ.
  • III miejsce w Międzyszkolnych zawodach sportowych „Sprawny Miś”.
  • III miejsce w III Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym w Londynie.
  • III miejsce w II Turnieju Kujawskiej Ligi Karate Tradycyjnego w Brześciu Kujawskim.

      

 

Sprawdź także...