Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ANIA MORAWSKA POBIEGŁA NA PIĄTKĘ

{multithumb}W piątek 06-go października na trasach biegowych przy Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Mistrzostwa Włocławka Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepiej z szesnastoosobowej reprezentacji naszej szkoły spisała się Ania Morawska (6d), która w biegu na 800 metrów zajęła V-te miejsce. W tym samym wyścigu w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) startowały: Martyna Lewandowska (6c), Natalia Dąbrowska (6d) i Kinga Wierzbicka (6e). Chłopcy: Oskar Czerwiński (6e), Adam Wiśniewski (7c), Krzysztof Siemianowski (5c), Kacper Koper i Paweł Kotrysiak (obaj 5d) w dobrej kondycji ukończyli bieg na 1000 metrów.
Trudne zadania mieli uczniowie klas siódmych (rocznik 2004), którzy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowali z uczniami gimnazjów o dwa lata starszymi. Z dystansem 1500 metrów doskonale poradziły sobie: Maja Floryńska (7d), Martyna Kowalewska i Maja Pilarska (obie 7b), a z dwoma kilometrami rozprawili się: Jakub Ostrowski, Olivier Szczepański (obaj 7a), Łukasz Lenkiewicz (7c) i Janek Dąbrowski (7d). Opiekunami byli Marek Obielecki i Andrzej Karczewski. Na tych samych trasach w czwartek 12-10-2017 Odbędą się biegi sztafetowe.

mt_gallery: Indywidualne Biegi Przełajowe 

Sprawdź także...