Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Andrzejki w klasach 2 d , II a i I d

{multithumb}Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dzięki wróżbom dzieci z klas II d i II a dowiedziały się również, że będziemy mieli w przyszłości dużo lekarzy, nauczycieli, architektów czy biznesmenów. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara ? Nie obyło się też bez tradycyjnej wróżby z butami i sercami ❤️

Bawiliśmy się świetnie. Był również słodki poczęstunek ? Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zabawa andrzejkowa będzie równie udana!

mt_gallery:Andrzejki-2d

Sprawdź także...