Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

AKCJA ZAJĄCZEK DLA MALUCHA

Rozpoczynamy akcję charytatywną „Zajączek dla Malucha”. Jest ona skierowana na pomoc dla podopiecznych  z  Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 1 „Maluch” i nr 2 „Calineczka” przy ul. Sielskiej 3 we Włocławku. W domach tych przebywają dzieci od 3 tygodnia życia do 14 lat.

 

Zbieramy:

– soczki dla dzieci, 

– jajka niespodzianki,

– biszkopty, 

-herbatniki, 

-chusteczki nawilżane, 

-chusteczki higieniczne, 

-odżywki do włosów dla dzieci,

– olejki dla dzieci,                  

 – krem SUDOKREM,

– spinki i gumki dziecięce,

– nowe szczotki do włosów, 

-śliniaki dla dzieci

Proszę, aby produkty były w terminie przydatnym do spożycia, a przedmioty nowe. Osoby, które chcą się włączyć w akcję proszę o przyniesienie rzeczy na dyżurkę szkolną w poniedziałki i środy do 31 marca do godz. 12.00. Powinny być one zapakowane w folię z doczepioną karteczką „Zajączek dla Malucha” oraz imieniem, nazwiskiem , klasą dziecka, które przekazuje rzeczy. Za wszelką pomoc dla dzieci z góry dziękujemy.

Koordynator Katarzyna Biłyk

Sprawdź także...