Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ADAM Z 4C DZIEWIĄTY W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WARCABOWYM

 W sobotę w ramach cyklu Puchar Polski Gier Edukacyjnych Online odbył się trzeci internetowy turniej warcabowy. Bardzo dobrze spisał się Adam Grzybowski z 4c, który z jedenastu pojedynków wygrał siedem i zajął wysokie dziewiąte miejsce. Pięć partii natomiast wygrał drugi nasz reprezentant Kacper Maciejewski z 7e, który zakończył rywalizację w trzeciej dziesiątce.

   Adamowi i Kacprowi dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i zachęcamy do udziału innych uczniów do włączenia się do internetowej rywalizacji. W najbliższą sobotę o 10.45 na kurnik.pl gramy w domino. Jeżeli jesteś zainteresowany poproś o szczegóły pod adres: andrzej.karczewski@sp20.com.pl

 

 

Sprawdź także...